Ve čtvrtek 28. února jsme si na 1. stupni naší ZŠ zpříjemnili odpoledne přehlídkou malých talentů v soutěži nazvané Menšík hledá talent. Žáci z různých ročníků nám přišli ukázat své dovednosti v libovolně zvolených disciplínách. A nabídka byla opravdu pestrá.

V úvodu se místností rozezněly tóny písní Kristýnky a Magdalenky. Po nich Zuzanka zahrála dvě skladbičky na klávesy a kouzelníci Vendulka a Dan nám předvedli několik triků. Pokračovalo se pohybem. Zatančila nám malá baletka Natálka a „hadí muž“ Šimon předvedl svou ohebnost. Mezi tím už se místností linula vůně připravovaných pokrmů, ze které se všem sbíhaly sliny. Své kuchařské dovednosti předvedla Amálka, Adélka, Diana, Sára, Adam a Kuba. Nakonec Adéla s Eliškou a Terezou upekly výbornou buchtu. Na všech jejich dobrotách si pochutnali soutěžící i děti v obecenstvu.

Mezi těmito skvělými výkony bylo velmi těžké vybrat jednoho vítěze, a proto porota odměnila diplomem a drobnou věcnou cenou všechny zúčastněné. Už se těšíme, kdo nás překvapí svým talentem příště.