25. ledna proběhlo ve sportovní hale na Rybářské ulici okresní kolo SLZŠ starších žákyň. Sešla se 4 družstva z celého okresu. Přijela ZŠ Měnín a ZŠ Újezd. Z Ivančic se zúčastnila ZŠ TGM a naše ZŠ V. Menšíka. Hrálo se systémem každý s každým. Každý zápas trval 2x 10 minut. První zápas jsme hráli se ZŠ Měnín a vyhráli jsme 12 : 9. Se ZŠ Újezd jsme dlouho vedli, ale v poslední minutě jsme vedení neudrželi a nakonec jsme remizovali 14 : 14. Na závěr nás čekal nejtěžší soupeř. Hráli jsme se staršími spoluhráčkami z domácího oddílu, které hrály za ZŠ TGM. Bohužel jsme prohráli. Turnaj byl určen pro starší žákyně – tj. dívky z 8. a 9. tříd. Házenkářky v těchto ročnících žádné nemáme. Se souhlasem vedení asociace jsme mohli vzít i hráčky ze sedmých, šestých a hlavně pátých tříd. Naše dívky byly na turnaji nejmladší, ale soupeřů se nezalekly. Celkově jsme obsadili třetí místo se stejným počtem bodů jako druhá ZŠ Újezd.