V úterý 19. 12. 2017 se třída 8. A vydala na výlet do Brna. První zastávkou byl hrad Špilberk, kde probíhala výstava počítačových her. K vidění byly hry převážně od českých tvůrců. Grafické návrhy, ale také hry, které si žáci mohli na počítačích i zahrát. I přes počáteční nesmělost, se žáci rychle otrkali a výstavu náležitě prozkoumali.

Následovala pauza na oběd a nákupy na vánočních trzích a vyrazili jsme na druhou, více adrenalinovou atrakci, do JumpParku. Před krátkým instruktážním videem proběhlo zběsilé nakupování protiskluzových ponožek, ale jakmile video skončilo, žáci se rozběhli na trampolíny. Na výběr měli pole se spoustou trampolín, 3D vybíjenou a mohli si zaházet na basketbalové koše.
Ovšem největší úspěch sklidila pěnová jáma. Zde si žáci mohli vyzkoušet salta, přemety, šipky, a různé akrobatické triky. Tady byl spíše než nesmělost strach, ale ten po prvním skoku do jámy zmizel a už to šlo samo.
Nicméně hodina uplynula jak voda a byl čas návratu. Unavení a upocení jsme vyrazili zpět do Ivančic a odtud každý domů. Všichni jsme si výlet užili a těšíme se na další.

Romana Křípalová, tř. uč. 8. A