V pátek 7. dubna se konal ve sportovní hale v Ivančicích turnaj ve vybíjené. Z naší školy se zúčastnila 2 družstva – chlapecké a dívčí. Hrálo se na čas 2x7minut, poté se spočítali vybití hráči.
Chlapci měli velkou konkurenci dalších 6 týmů, bohužel se jim nepodařilo ani jednou zvítězit, možná to bylo zapříčiněno velmi přísným panem rozhodčím Soldánem.
Skončili na 5. – 7. místě. I tak jim patří pochvala, že to nevzdali a bojovali s nepřízní osudu až do konce.
Reprezentovali nás: Francesco Cerminara, Denis Dokoupil, Vojta Knotek, Štěpán Korvas (4. B), Filip Rosa de Pauli, Aleš Kozák, Jan Pipal, Štěpán Maša, Matyáš Surovčík, Matěj Károly, Daniel Sternat, Adam Žalud.
Děvčata měla méně soupeřek, vyhrála díky srdnatému boji a výborné spolupráci všechna utkání se ZŠ Němčice, Zbýšov i Neslovice, a proto se mezi 4 dívčími družstvy umístila na výborném 1. místě.
Naší školu reprezentovaly ze 4. tříd: Emča Kamencová, Esterka Dohnalová, Anetka Klímová, Eliška Hovorková, Kristýnka Zahradníčková, Adélka Tesáčková a Verča Treuová,
z 5. třídy: Adélka Brustmannová, Anetka Rosa de Pauli, Marťa Velebová, Nikča Synková a Kája Vyskočilová. Děvčata postoupila do okresního kola, které se uskuteční v pátek 21. dubna v Pohořelicích. Držte jim palce!

Postřehy našich hráčů:
Vybíjená v hale probíhala tím způsobem, že nám při nástupu řekli, kdo, kde a jak bude hrát. Začaly jsme s Neslovicemi, to jsme vyhrály, bylo to super. Pak jsme hrály proti Němčicím, to jsme taky vyhrály. Nakonec se Zbýšovem jsme všechny vybily, a tím pádem jsme postoupily do Pohořelic. Jedeme tam v pátek 21. dubna.

Vybíjená se konala v pátek 7. 4. Rozhodčí byl špatný. Holky ale vyhrály a skončily na 1. místě.

Bylo na tom dobré, že holky vyhrály. Ale my jsme prohráli na plné čáře. Ani jeden zápas jsme nevyhráli, umístili jsme se na 5. – 7. místě.

Líbilo se mi, že holky postoupily do Pohořelic. Nelíbilo se mi, že rozhodčí nadržoval ostatním týmům. Hráli jsme proti Neslovicím, Rosicím a Oslavanům.

Vyhrály jsme 1. místo, měli jsme občas lehké protihráče. Bylo to super. Postoupily jsme do dalšího kola. Bude se to odehrávat v Pohořelicích v pátek 21. 4. 2017.

Hrály jsme statečně a sebejistě a dotáhly jsme to až na první místo! Postoupily jsme a budeme hrát v Pohořelicích. Holky jsou velmi šikovné a kluci byli stateční.