18. února se konalo školní kolo postupové soutěže  recitátorů,  ve kterém naši žáci a žákyně předvedli své umělecké výkony. Konkurence byla veliká,  zúčastnilo se 22 recitátorů z 2. stupně.

Účastníci byli rozděleni do dvou kategorií. V první části soutěžili žáci a žákyně 6. a 7. ročníku, po nich pak přišly na řadu žákyně z 8. a 9. ročníku. Všichni byli velmi dobře připraveni, výkony všech zúčastněných byly velmi vyrovnané.

Poté následovala pauza, kdy se porota radila, kdo se postaví na pomyslné stupně vítězů a bude naši školu reprezentovat v okresním kole v kině Réna, které proběhne 17. března. Během přestávky mají nelehký úkol i diváci, neboť svými hlasy rozhodnou o divácké ceně.

 

Výsledky:

Kategorie mladších:

1. Václav Růžička

6. A

 

2. Samuel Schwarz

7. A

 

3. Lucie Chudějová

7. A

 

 

 

Kategorie starších:

1. Lucie Jakubcová

9. A

 

2. Dominika Studená

9. B

 

3. Kateřina Hvižďová

9. A

Cenu diváků získala Kateřina Hvižďová.