16. – 18. června 2014

Reportáže z jednotlivých pokojů Ranče u řeky, kde jsme strávili náš poslední společný školní výlet.

Pokoj č. 1 (Jirka, Petr, Kryštof) Naše třídenní „dovolená“ začala v pondělí ráno, v tu chvíli jsme všichni věděli, že je to poslední možnost se společně pobavit a zasmát jinde než ve školních lavicích. Pondělní jízda započala koupáním v bazénu, následoval skvělý oběd a odpolední zábava, mnoho z nás však leželo na pokojích a vzpomínali jsme na 6. třídu. Úterní ráno bylo celkem drastické, po ještě drastičtější noci na nás čekala snídaně a další zábavný den. Koupání v bazénu, tenisové turnaje zabavily téměř všechny, koho ne, mohl si hrát s míčem nebo létajícím talířem. Každý si také zahrál ping-pong. Středa byla ve znamení balení, uklidili jsme pokoje a připravovali se na odjezd domů.

Pokoj č. 2 (Kája, Sabina, Terka) Nejvíce se nám líbily večery, kdy jsme si všichni povídali, bavilo nás koupání v bazénu i stezka odvahy. Sabča může být ráda, že jí z Terčina ječení na stezce odvahy nepraskly bubínky a jsme „nezabily“ Ondru, který nás tak vystrašil. Celá stezka byla zajímavá a strašidelná. Nejvíce jsme se ale bály samy sebe navzájem. Všechny jsme rády, že jsme se mohly tohoto výletu zúčastnit.

Pokoj č. 4 (Maruška a Zuzka) Líbilo se nám v Tavíkovicích opravdu moc, jídlo sice mohlo stravitelnější a chutnější, ale snídaně byly dobré. Program mohl být více organizovaný, ale nám to takhle vyhovovalo. Stezka odvahy byla málo strašidelná, i když ostatním to tak asi nepřipadalo. Celý výlet se nám moc líbil, kdyby se jelo ještě jednou, tak bychom určitě jely taky.

Pokoj č. 5 (Honza, Dominik, Standa a Pavel) Byl tam dobrý modrý balón. Celkem jsem se tu nudil.
(co dodat, byla to pro chlapce nuda, že ani nemohli napsat, co všechno na výletě vyváděli…):-)

Pokoj č. 6 (Katka a Gábina) Výlet v Tavíkovicích byl pro naši třídu poslední výlet, nebyl ale nijak smutný spíše naopak. Užili jsme si spoustu krásných zážitků, jízdu na koních, plavání v bazénu, relax na pokojích, strašidelnou stezku odvahy, která i přes děsivé prostředí u lesa byla úžasná. Výborná byla i diskotéka, houpačky a pískoviště před areálem. Celkově byl výlet uprostřed tavíkovických lesů krásný. Moc se nám to líbilo a zážitky bychom si určitě rády zopakovaly.

Pokoj č. 7 (Zdeněk, Ondra a Dan) Výlet se povedl, o zábavu bylo zaručeně postaráno, naše složení na pokoji bylo dobré. Zahráli jsme si stezku odvahy, i když by se zdálo, že jsme na to staří, tak se všichni do jednoho báli. Vařili nám docela dobře. Užili jsme si bazén, tenisové kurty, ping-pong. Byl to náš poslední společný výlet a my jsme si ho skvěle užili.

Pokoj č. 8 (Blanka a Radka) Letošní výlet byl poslední a taky nejlepší. Jídlo sice nebylo úplně podle našich představ, ale sníst se to dalo. O zábavu bylo rozhodně postaráno, byl tu bazén, tenisový kurt, ping-pong, koně. Zažili jsme stezku odvahy, při které se i ti největší borci báli a dva ji vzdali. Po stezce bylo DISCO a hra, při které jsme se měli dohodnout, která dvojice postav k sobě patří, ale jen beze slov. Kromě toho však zde byli ti nejlepší spolužáci, a tak jsme si svůj poslední výlet dokázali hodně užít a to ve velkém stylu.

Milí deváťáci, díky za poslední společný výlet, proběhl bez komplikací a s úsměvem na tvářích.   

vaše třídní Renata Blažková