V pátek 18. 10.2013 proběhl v tělocvičně Orlovny opět po roce souboj základních škol z celého okresu ve stolním tenise. Konalo se zde okresní finále ve stolním tenise družstev. V letošním roce se přihlásily pouze čtyři školy – naše škola, TGM v Ivančicích, ZŠ Šlapanice a ZŠ Tišnov Smíškova. Moc žáků se totiž stolnímu tenisu závodně nevěnuje.

Naši školu reprezentovali: Dominik Štork (8. A), Tomáš Fruhvirt, Štěpán Rajsigl (8. B) a Patrik Štork (6. B). V kategorii dívek 8. B Barbora Oulehlová a z 8. A Tereza Trejtnarová a Barbora Krejčíková. Bohužel jediný žák 2. stupně, který hraje stolní tenis závodně, se po přeložení termínu z původního úterý 15. 10. na pátek 18. 10. nemohl zúčastnit, protože odjel s rodiči na dovolenou. Našim hráčům se i v oslabení podařilo mnohokrát vyhrát. Každý měl na svém kontě minimálně jednu výhru. Hoši porazili i pořádající školu TGM a obsadili krásné 3. místo. Dívky skončily na 2. místě. Myslím, že všichni soutěžící reprezentovali školu na jedničku a určitě zaslouží velkou pochvalu. Za rok budeme jistě ještě lepší.