23. 11. 2023 proběhlo ve sportovní hale na Rybářské ulici okrskové kolo ve florbalu žáků převážně čtvrtých a pátých tříd základních škol. Zúčastnily se čtyři školy. Přijela ZŠ Neslovice a z Ivančic se zúčastnila naše ZŠ V. Menšíka Ivančice, ZŠ TGM Ivančice a ZŠ Němčice. Hrálo se systémem každý s každým po dobu 2 x 10 minut. Naši žáci bojovali s velkým nasazením. Se ZŠ TGM Ivančice hoši prohráli těsně 3:4. Podobně dopadli i se ZŠ Němčice. Také prohráli jen o jednu branku 2:3. I tak se hoši radovali ze hry a fandili si navzájem. Když došli do haly na tribuny starší spolužáci, povzbuzování dosahovalo úrovně ligových zápasů. Asi i proto hochy trochu mrzelo čtvrté místo, které nakonec obsadili.
Všichni zúčastnění čtvrťáci a páťáci si zaslouží velkou pochvalu a také poděkování za příkladnou reprezentaci naší školy.

Pochvalu si zaslouží:
5. třída – Šimon K., Štěpán J., Ota K., David P., Sebastian S., Marek S.
4. třída – Michael N., David M., Matyáš M.

Dana Kuczmanová