Na letošní adaptační program jsme nikam necestovali, ale docházeli jsme pěšky dva dny – 7. a 8. září 2023 na SVČ Ivančice. Každé ráno jsme se vydali vzhůru městem a na Zemědělské ulici na nás čekal Ondra Podolský s programem, ve kterém postupně zapojil naše myšlení, schopnost organizovat, účelně spolu komunikovat a naslouchat si tak, abychom dokázali splnit a vyluštit všechny úkoly, které nám postupně zadával. Cílem programu bylo naladit se po prázdninách na nový školní rok a naučit se vzájemné spolupráci v třídním kolektivu, což jsme využili i pro seznámení s naší novou spolužačkou Martinou. Většinu her jsme hráli venku v zahradě, protože sluníčko po oba dva dny příjemně hřálo. Aktivity následovaly jedna za druhou, dá se říci, že program byl velice intenzivní a stihli jsme toho opravdu hodně. Byli jsme spolu, byla legrace, dozvěděli jsme se o sobě zase o trošku víc, než jsme věděli doposud. Byl to asi ten nejlepší start do nového školního roku, jaký jsme si mohli přát! Za skvělou organizaci děkujeme Ondrovi s Tomášem.

Jana Kračmarová

Byla to velká zábava a sranda. Hráli jsme různé soutěže na rychlost a na postřeh. Nejvíc mě bavila hra kolem světa. Moc jsem si to užila.

 Nellča

Líbilo se mi, jak jsme běhali a zapisovali písmena a pak jak jsme stavěli věž. Adapťák byl fakt super!

Beatka

Na adaptačním pobytu se mi nejvíce líbily týmové hry. Vedoucí byli velmi milí a snažili se to pro nás udělat co nejpříjemnější.

Vojta

Hráli jsme zábavné hry, spolupracovali jsme hodně v týmech, ale i ve dvojicích. Hráli jsme vevnitř i venku, prostě zábava.

 Sofča

Hráli jsme zajímavé hry, například slepeckou vybíjenou. Náš vedoucí byl Ondra a jeho pomocník Tom, hned jsme si padli do oka. Bylo to fajn.

 Šimon