Ve středu 20. dubna 2011 se konal letošní poslední turnaj ve fotbale základních škol v Ivančicích. Tentokrát se nehrálo v hale, ale na hřišti FC Ivančice na travnatém povrchu. Opět se sešli hráči  z okolních škol – ZŠ TGM Ivančice,
ZŠ VM Ivančice, ZŠ Oslavany. Bohužel ostatní školy se na poslední chvíli omluvily.

V úvodním utkání turnaje se střetla naše ZŠ V. Menšíka a ZŠ Oslavany. Hráči z Oslavan potvrdili svou letošní fotbalovou formu a výsledek tomu zcela odpovídal. Prohráli jsme vysoko 10:0. Ve druhém utkání jsme se utkali se
ZŠ TGM Ivančice. Zápas to byl velmi napínavý, stav v poločase byl 3:3. Naši hráči nakonec přece jen ukázali, co umí. Pavel Brudík se prosadil v útoku hned třikrát, skóroval i Honza Vorel, Pavel Vlček a Ivo Uličný. Zápas jsme vyhráli 6:3 a celkově nám patří 2. místo.

Pochvalu za reprezentaci naší školy si zaslouží Honza Halada, Viktor Bližňák, Daniel Krystýnek, Jirka Drápal, Pavel Vlček, Lukáš Mikulášek, David Sirůček, Honza Dvořáček, Ivo Uličný, David Binder, Pavel Brudík a Honza Vorel.

Mgr. Zdeňka Adamová