Jako druzí jsme v letošním školním roce vyrazili na adaptační pobyt my ze 6. B. Naším cílem bylo poznat se navzájem a stmelit nově vzniklý třídní kolektiv. Autobusem jsme ve středu 7. září 2022 ráno vyrazili na dvoudenní pobyt do Čučic na faru, kde jsme byli ubytováni. Počasí nám přálo, a tak příjemné prostředí farní zahrady bylo ideálním místem pro naše seznamovací hry a aktivity připravené Ondrou a Markem ze SVČ Ivančice. K dispozici jsme měli také hřiště, které jsme využili ke společným hrám. Při všech činnostech jsme se dozvídali spoustu informací o svých spolužácích i o sobě a nenásilně jsme navazovali vzájemné vztahy. Všichni jsme se snažili a všechno jsme zvládli na jedničku. Tato akce byla dobrým startem pro pohodovou atmosféru v naší třídě do nadcházejícího školního roku. Doufejme, že nám dlouho vydrží!

Jana Kračmarová

Adaptační pobyt se nám moc líbil. S holkami jsme si to dost užily. Jídlo bylo dobré, hry byly super zábavné. Nebyla tam nuda.

Vendy a Nella

Ve volném čase jsme s kluky hráli fotbal. Večerní hra nás bavila. Fakt se nám tam líbilo.

Lukáš a Štěpán

Měli jsme tam pořád nějaký program. A taky jsme se naučili nová jména spolužáků. Nejvíc se nám líbila hra ve tmě, když jsme hledali věci z fotek.

Lili a Vanessa

Adapťák byl super, bylo tam veselo. Bavili jsme se tam, bylo tam dobré jídlo. Ondra byl hodný, hry zábavné.

David a Šimon Z.