5. a 11. listopadu se ve sportovní hale v Ivančicích uskutečnila okrsková kola ve florbalu mladších a starších žáků. V obou případech se na hale sešlo celkem 5 družstev. Z okolí přijela ZŠ Oslavany a ZŠ Dolní Kounice. Z Ivančic se tentokrát zúčastnily všechny školy. Přišla ZŠ TGM, GJB i naše pořádající škola. V obou případech se hrálo systémem každý s každým po dobu 2x 9 minut.
Mladší žáci se ZŠ Oslavany vyhráli, se ZŠ TGM a s GJB prohráli těsně. I když hráli dobře, chybělo jim brankové zakončení mnohých vyloženě gólových šancí. Jejich výkon stačil na pěkné čtvrté místo. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu za pěknou reprezentaci školy.

Starší žáci se utkali v prvním zápase se ZŠ Oslavany. Ta celou soutěž vyhrála. Podlehli jí 4:2. S GJB dlouho vedli. V závěru však inkasovali 2 nešťastné branky a prohráli těsně 2:3. Všechnu svoji sílu vložili do zápasu se ZŠ TGM. Tento zápas s přehledem vyhráli 6:3. Bohužel asi rozhodující zápas se ZŠ Dolní Kounice také těsně prohráli 2:3. Se třemi body v tabulce a pěkným skórem obsadili starší žáci 5. místo.

Za starší žáky si pochvalu zaslouží Dan, Miloš, Petr, Michal, Patrik, Matyáš, Jakub a Matěj z 9. tříd a Adam, Štěpán a Francesco z 8. tříd.
V mladších žácích nás pěkně reprezentovali a pochvalu si zaslouží Honza, dva Michalové, Denis, dva Vojtové, Lukáš a Štěpán ze šestých tříd a Pavel a Matěj ze sedmých tříd.
Všem patří velký dík za příkladnou reprezentaci školy. Pochvalu si zaslouží i pomocníci na časomíře Klárka, Nikola, Miloš a Radim z devátých tříd.

Dana Kuczmanová