Koncem března se v Zastávce u Brna konal další ročník pěvecké soutěže Já, písnička. Nejprve se z naší školy přihlásili tři žáci, ale odvahu jít a zazpívat před plným Dělnickým domem měl nakonec jen jeden. Matyáš S. ze 7. A nejen zapěl, ale zároveň se doprovodil i na kytaru, za což získal speciální cenu za vlastní doprovod. Matyáš soutěžil v nejvíce nabité kategorii 7. – 8. ročníků, sešlo se zde 12 žáků. Vybral si písničku Klidná jako voda od skupiny Jelen. „Buď klidná jako voda, ale silná jako proud, skála se ti poddá a zbavíš se všech pout.“ Zcela jistě se vám vybaví text této písně, velmi hrané v rádiích. Celkem se do pěveckého klání zapojilo osm různých škol i gymnázií, soutěžili žáci z Oslavan, Rosic, Zbraslavi, Zbýšova, Oslavan, Ivančic i Zastávky. A Matyáš se mezi nimi umístil na krásném 5. místě.

Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.