Stalo se již pravidlem, že před Vánoci žáci bilancují svoje znalosti anglického jazyka při vánočním divadelním představení v sále Buranteatru na Kounicově ulici v Brně, které je celé mluvené anglicky. Letošní představení s názvem Narnia bylo vytvořeno na motivy klasické pohádky C. S. Lewise a vycházelo také ze stejnojmenného seriálu. Abychom předešli možným komplikacím, které nás mohly potkat v železniční dopravě, tentokrát jsme na cestu použili autobus. Po příjezdu do Brna jsme se přes Moravské náměstí a Náměstí Svobody vydali k divadlu a stihli jsme se cestou pokochat krásami vánočních trhů. Prostředí divadla i samotné představení je velmi osobité a pro mnohé to byl nevšední zážitek. Představitelé rolí velmi pečlivě a srozumitelně vyslovovali a bylo jim dobře rozumět.
Při zpáteční cestě jsme se zastavili na náměstí Svobody, kde si někteří dokoupili poslední vánoční dárečky a všichni jsme se mohli pokochat krásou a sváteční atmosférou vánočních trhů nebo si dopřát něco dobrého.

Divadlo bylo vtipné. Po divadle jsme se šli podívat na trhy, na kterých jsme si mohli koupit různé věci nebo zajít na jídlo.     

 Kristýnka Z.

Bylo to dobré, líbilo se mi to. Bylo tam dobré jídlo, pěkný strom i pohádka se mi líbila.

 Eliška B.

Divadlo bylo dobré. Děti měly super angličtinu, bylo jim dobře rozumět.

David Š.

Bylo to moc pěkné, herci uměli dobře anglicky. Výlet do Brna se mi moc líbil.

Marťa S.

Divadlo bylo hodně zkrácené, ale zato propracovanější. Hrálo tam šest lidí a zahráli to báječně. Měli dobrou angličtinu.    

Sára a Áďa