V úterý 14. 10. 2014 se na Orlovně v Ivančicích konalo okresní kolo ve stolním tenisu. Protože stolní tenis hraje zatím velice málo žáků v celém okresu, zúčastnily se pouze čtyři základní školy – pořádající ZŠ TGM v Ivančicích, ZŠ Židlochovice, ZŠ Tišnov – Smíškova a naše škola. Po celé dopoledne probíhaly „tvrdé“ boje mezi hráči všech zúčastněných škol. Hrálo se systémem každý s každým. Naši školu reprezentovali v kategorii chlapců: David Pyrochta a Dominik Štork z 9. A, Tomáš Fruhvirt a Štěpán Rajsigl z 9. B. Družstvo dívek bylo ve složení Terezka Trejtnarová a Bára Krejčíková z 9. A a Bára Oulehlová z 9. B. A jak to celé dopadlo?  Hoši získali pohár s diplomem za krásné třetí místo a dívky obsadily druhé místo. Protože jsou všichni soutěžící z devátých tříd, je toto medailové zakončení krásnou tečkou za reprezentací naši deváťáků ve stolním tenisu. Doufám, že se najdou pokračovatelé, kteří budou naši školu reprezentovat aspoň tak úspěšně.

Děkuji všem hráčům za příkladnou reprezentaci školy ve stolním tenisu.

 Dana Kuczmanová