V úterý 17.6. jsme měli sraz v 9:30 u Besedního domu v Ivančicích. Poté jsme jeli linkovým autobusem do Tišnova a dále pokračovali pěšky (asi 3 km) do rekreačního střediska Brněnka v Herolticích u Tišnova.

Po příjezdu na místo jsme se ubytovali na pokojích a těšili se po dlouhé cestě na oběd. K obědu byla rajská polévka a sekaná s bramborami. Odpoledne jsme šli na koupaliště do Tišnova, ale naneštěstí bylo zavřené. Proto jsme se šli občerstvit na náměstí do cukrárny, abychom nabrali síly na zpáteční cestu. Cestou nám pořádně vyhládlo, a tak nám přišla večeře k chuti – měli jsme sýrovou omáčku a noky. Po večeři jsme měli pyžamovou párty a zároveň jsme dopředu slavili Katčiny narozeniny.

Druhý den dopoledne jsme někteří hráli ping-pong, jiní fotbal, kostky nebo další hry. Před obědem jsme se šli vykoupat do řeky Svratky – voda byla studená, ale někteří odvážlivci se i přesto vykoupali. Po obědě (k obědu byl kuřecí vývar s nudlemi a kung-pao s rýží a broskvovým kompotem) jsme vyrazili na tišnovskou rozhlednu Klucaninu, ze které byl krásný výhled po okolí. Na zpáteční cestě jsme se v Tišnově občerstvili a nakoupili špekáčky k večernímu ohni. U ohně jsme si společně zazpívali. Výborné pěvecké výkony předvedly Terka s Evčou.

Třetí den po snídani jsme začali vyklízet pokoje a balit věci. Před obědem jsme se ještě  někteří vykoupali nebo zahráli fotbal a po obědě vyrazili do Tišnova na autobus. Cesta autobusem do Ivančic nám rychle utekla.

Výlet se nám vydařil – počasí bylo krásné, dobře nám vařili a také ubytování bylo pěkné. Z výletu si odvážíme spoustu zážitků, které nám už nikdo nevezme a moc se těšíme na další výlet!

Lea, Katka, Míša