V pondělí 28. 4. 2014 se v tělocvičně základní školy T. G. Masaryka odehrálo okrskové kolo ve vybíjené. Účastnily se ho žačky 4. a 5. tříd ZŠ. V tento den startovala celkem 4 družstva z těchto základních škol: ZŠ T. G. Masaryka, ZŠ Němčice, ZŠ Neslovice a naše škola. V tomto turnaji jsme nebyly úplnými nováčky, protože jsme ho účastnily již po několikáté.

Naši školu reprezentovalo družstvo dívek, které tvořily hráčky:

4. třída – Lucka Peterková, Eva Třísková, Hanka Štefulíková, Sabča Živnová a Sabča Slavíková
5. třída – Adélka Klapalová, Simona Antlová, Nikol Rosa De Pauli, Nela Hudáková, Eliška Chaloupková, Monika Matoušková.

I přes velkou snahu skončily naše reprezentantky na 4. místě. Všechny hráčky turnaje byly odměněny diplomy, sladkostí a hlavně krásným sportovním zážitkem.

K. Dokoupilová