Ve středu 26. 9. 2012 se na velkém hřišti Slovan konalo okrskové kolo kopané. Soutěže se zúčastnilo celkem 5 mužstev v kategorii ZŠ – SŠ VI. A ( 15 – 17 let), což jsou ročníky 1998, 1997, 1996. Byla to družstva GJB v Ivančicích, ZŠ Oslavany, ZŠ Dolní Kounice, ZŠ TGM Ivančice a naše ZŠ V. Menšíka. První zápas hráli naši fotbalisté proti GJB, za které se zúčastnili i studenti 1. ročníků. V našem družstvu chyběly loňské opory – fotbalisté z bývalých devátých tříd, kteří již naši školu opustili. Těžce jsme dávali dohromady 10 hráčů a brankáře. Za školu hráli i žáci, kteří kopanou závodně nehrají a hlavně žáci 6. a 7. tříd. Družstvo zatím nebylo sehrané, chyběli hráči na střídání. Jedinou branku za naši školu vstřelil Štěpán Raisingl. Všichni protihráči se divili, jak je to možné, protože jsme loni soutěž vyhráli. Jistě naši bývalí „deváťáci“ škytali, protože jsme na ně hodně vzpomínali. Doufejme, že se družstvo sehraje a že půjde po stopách dřívějších spolužáků.

 

Celkové pořadí družstev:

1. GJB v Ivančicích

2. ZŠ Dolní Kounice

3. ZŠ TGM Ivančice

4. ZŠ Oslavany

5. ZŠ V. Menšíka

 

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy.

uč. TV Dana Kuczmanová

Složení družstva:

6.A

Hošek Jan
Toman Zdeněk

7.A

Zohner Tomáš
Červenka Filip
Kala Ondřej
Šedrla Marek 

7.B

Raisingl Štěpán

8.tř.

Macík Oldřich
Markus Miroslav

9.A

Halada Jan
Kristýnek Daniel

9.B

Miko Jaroslav