V pátek 1.6. se již po několikáté konal v parku na Réně Den dětí. Žáci devátých ročníků si pro mateřskou školku a první stupeň připravili celkem 12 stanovišť. Na jednotlivých stanovištích plnili různé úkoly – např. sráželi kuželky, stříleli z airsoftových zbraní, zahráli si na rybáře, Popelku a další. Po absolvování všech úkolů na stanovištích se všichni soutěžící shromáždili před podiem, kde se o zábavu dětí staral DJ Patrik Stodůlka a skvělí moderátoři Míša Pavlovská a Dominik Nevrzal. Tancovalo se, zpívalo, no zkrátka bylo veselo, že se ani nikomu nechtělo jít domů!

Žáci devátých tříd se zhostili svých úkolů výborně, za což jim patří velká pochvala! Poděkování patří i panu Marku Eibelovi, který nám vytvořil zázemí otevřením restaurace v parku na Réně. Za krásné obrázky namalované na obličeje dětí děkujeme kosmetičkám firmy Mary Kay pod vedením Ing. Lindy Měrkové.

I navzdory rannímu dešti se počasí umoudřilo a tak Den dětí proběhl na jedničku!

Pavel Švehlík a Monika Šiplová

Zde jsou postřehy žáků z 1. stupně:

„Nejvíc se mi líbily kuželky, protože se mi v kuželkách moc daří. A taky bezva byla hra na Popelku, protože mě baví třídit odpad“ (Sabina)
„Nejlepší bylo malování na obličej, protože mám rád příšery a namalovali mně super vlkodlaka. Taky lovení rybiček, za které jsme dostali 100 bodů.“ (Jirka)
„Hodně jsme se nasmáli při třídění oblečení, byla u toho legrace. Vyřádili jsme se při tancování a kuželkách. Prostě mě bavilo všechno!“ (Hanka, Venda)

Video